Prikaz jedne poruke
Stara 25.9.2020, 1:24   #399
Guerrinus
Član
 
Član od: 31.12.2017.
Poruke: 223
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 113 puta na 50 poruka
Određen forumom Re: nVidia Ampere

Ja sam u Srbiji morao da štekam 2-3 plate da bih pazario prosečnu mašinu. U HK posao kojim se bavim mesečno donosi oko 9k američkih dolara (još kao kriza zbog virusa) i opet moram da štekam za neku jaču mašinu jer je grad skup plus porodica koja je prioritet.
Ali ima ljudi, kao što neko reče ranije, čini je budžet neograničen i kupiće ako treba i pozlaćeni 3090ti za 50k. Moj razlog je jednostavno što nikada nisam imao jaku mašinu, prvo mi je Morrowind malo štuckao na Pentium četvorci, Oblivion sam jedva pokrenuo pa čekao godinu dana da uzmem jaču mašinu. Onda da bih igrao Skyrim opet isto, i to mi je bila zadnja kupovina pre skoro deset godina. Sreća pa volim da igram stare igre pa nisam morao toliko da marim.
Sada, ipak, hoću da igram nove naslove čim izađu i bez štuckanja. Jedini problem je slobodno vreme, koje sada nemam ali biće ga kada izađu Starfield, TES6 i sl. Tada ću uzeti par meseci odmora, zatvoriti se u sobu i igrati do mile volje. To je za mene odmor, nikakva putovanja i mora, kad već živim kraj mora.
Zato bi za moj budžet 3080 bio idealan, posebno ako dođe neka jača verzija, mislim da ću sa njim komotno igrati sve do izlaska TES6 za nekih 4, 5 godina.
Guerrinus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke