tema: Nba 2k18
Prikaz jedne poruke
Stara 20.9.2017, 16:22   #52
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k18

Meni smeta sto ne vidim koliko imam VC-a i kad upgrejdujem atribute pojma nemam kolika je cifra to atributa na kraju vec samo kaze koliko kosta VC. Ja takodje ne volim online i sad debilno naprave taj retardirani hub u kom vidjas ostale igrace i naravno lag do bola. Prica u mycarrer je katastrofa kao i likovi koji se tu poajvljuju pa i njihovi glasovi. Onda recimo saigraci u tom prvom proving groundu, pazi imena: ankle braclet, hot sizzles, atm (bankomat ) i jos podosta retardiranih, debilizam do krajnjih granica.

MyLeague je dobar. Gameplay je dobar, ne znam fluidno dosta deluje, lepse, prirodnije.

Ima fora kako da zaobidjes cpu igraca ali moras da odigras kako treba.

How to get Posterizer FAST


Sto se tice 2k18 i live 18 pa ne moze da se poredi jednostavno. 2k18 je mnogo bolji. Live 18 je vise arkadni nba, brza kosarka, ludilo, idemo zakucavanje preko svih Meni je zabavan, moram da priznam da je i prica bolja u live 18. Jednostavno bio si jedan od top prospect igraca, povredio koleno, pauzirao i posle oporavka evo te ponovo po turnirima se dokazujes i onda ide combine i zavisi kako si odigrao budes draftovan. Kad krenes da igras mozes da odmah trazis da te trejduju tako da draft i klub u kom zavrsis nije ni bitno. Inace u live 18 te zove the comback kid I graficki 2k18 je dosta bolji a i zvuk. Live ima neki cudan zvuk kad zakucav i uopste cudno zvuci zvuk lopte i kad se odbija po obrucu.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke