Prikaz jedne poruke
Stara 25.2.2021, 15:15   #3307
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.543
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Napravio sam pauzu nekih 10ak dana (iznenađujuće sam se primio na Nioh 2), ali sam preksinoć završio i ja igru.

Definitivno je najveći problem ove igre ono što je mogla/trebala da bude a ne ono što jeste.

Mogu komotno da kažem, sada kada sam završio igru, da sam imao možda sve ukupno 5 bagova i to nekih budalaština koje su u trenutku pre izmamile osmeh nego neki revolt, pa neću ni da ih spominjem.Iskreno mi je žao svih onih koji su imali "game breaking" bagove i koji nisu mogli da uživaju u igri koliko sam ja uživao.

Na žalost mislim da sam dobio ubedljivo najgori kraj...

Spoiler za kraj:
Nakon što sam pomogao Hanako, vratio sam se na zemlju sa 6 meseci života... bez kučeta i mačeta


...tako da će se ovo sigurno odigrati bar još jednom ali verovatno kada i ja budem imao neku karticu iz 30xx serije.

Zaista fantastični momenti što se mene tiče i puno detalja u igri, što je za mene garancija da je ljudima koji su igru pravili bar srce bilo na pravom mestu i da je verovatno sve ono što je obećavano zaista i trebalo da bude... hladno i vrelo oružje, autfiti, vozila, likovi (znani i neznani), lokacije, mnogo momenata koji su me podsećali na ghost in the shell, akiru...

radio sam isključivo sporedne misije, glavne, gigove i po neko vozilo.Čišenjem mape se nisam bavio uopšte a završio sam igru sa nekih 90 sati igranja.Što se mene tiče i više nego dovoljno kvalitetnog materijala praćenog vrhunskom elektronskom i rok muzikom.

Jedino sam se sa Panam muvao, tj. jedino sam kod nje prošao ali kada se igra završila nije mi bilo žao... mogao sam i da je oženim.

Iskreno sam uživao u igri i bez obzira na sve skidam kapu ljudima iz CDPR-a, na pre svega vrlo dobrom prebacivanju iz trećeg u prvo lice i iz jednog fantastičnog epsko-fantazijskog sveta među ove nebodere, gedzete, augmentacije...

Očekujem sređivanje bagova i dovođenje igre u stanje gde zli jezici neće imati šta puno da s*r*, i minimum bar dva dlc-a sa širenjem priče, ako ne i neku ekspanziju jer mislim da ova igra može da se muze još dugo, dugo...

Inače, ja spavam 3-4 sata godinama već... prosto je previše igara a premalo vremena, na nečemu čovek mora da zakine!
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku m1aden na korisnoj poruci:
2CRAZY (25.2.2021), dushke (26.2.2021), Markius (25.2.2021)