Prikaz jedne poruke
Stara 5.12.2014, 18:51   #4589
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

Citat:
Sava Stankovic kaže: Pregled poruke
Slazem se da odluke imaju veliki uticaj na tok price, ali to ne znaci da sad svako treba da igra igru nekoliko puta i isproba sve moguce kombinacije. Ako bih resio da igram ponovo, onda bi to bilo zbog borbe, magija, osecaja nadmocnosti na vecem levelu u odnosu na protivnike i td, ne bih igrao zbog razlicitog izbora u dijalozima.
Mrzi me da ti odgovaram na sve sto si napisao (), ali ovde cu ti skrenuti paznju posto me ocigledno nisi razumeo: u zavisnosti od izbora u prvom chapteru (Ioveth vs Roche) chapter II biva radikalno drugaciji- drugacija startna lokacija (vidim da si izabrao Roche-a, tako da si propustio mozda najlepsi deo igre, a to je Vergen i njegovo okruzenje), potpuno novi/drugaciji kvestovi, NPC-ovi, uvod u treci chapter, itd..

Dakle, ako ne odigras dvaput igru, sa razlicitim stranama kojima ces se privoleti, jedan veliki deo igre ti je nedostupan (a ti si ostao bez najlepseg), nisi ispratio celu pricu. Kapiras?

Citat:
Asmodeus kaže: Pregled poruke
@Nameless:
Idi malo na MGS temu da izbacis frustraciju.
Ne smem! Zaplasili ste me sa nekakvim prosvetljenjem, ikonama (jos u fanaticnim redovima imate onog nindzu i fanboy moderatora). Nema tu zaebancije.

Citat:
Asmodeus kaže: Pregled poruke
(i opravdanih)
A koje su to opravdane? One tvoje? Haha, mora da se salis.



@Sava Stankovic

QTE jeste bezvezan i to se kritikovalo, ali on je realno beznacajan u celokupnoj slici, jer se pojavljuje u veoma malo slucajeva, kao i sunjanje.. tako da je nebulozno kukati o tome. Sada, da li je ME (koji je bukvalno repetitivni konzolaski cover TPS sa dijalozima) 'usavrseniji' zbog toga, to je na tebi da procenis (meni nije)..

PS. Sada stvarno odlazim!


Poslednja ispravka: nameless1 (5.12.2014 u 19:03)
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku nameless1 na korisnoj poruci:
Leonida (5.12.2014), Rainman (5.12.2014), Sava Stankovic (5.12.2014)