Prikaz jedne poruke
Stara 30.4.2020, 21:12   #100
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 716
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 163 puta na 109 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Kingdom

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Dobro OK, tu se donekle slazem. Preveliki izbor nije uvek dobra stvar za igru, cak naprotiv, full RPG moze dosta stvari da zakomplikuje.
Mada menjanje kose, brade i ostalog mislim da nije toliko bitno. Arthur Morgana si mogao da menjas poprilicno sto se tice imidza pa je to ipak i dalje Arthur Morgan.

Prosli AC je imao dva lika pa su nekako uspeli (donekle) da ih dobro postave. Ni priblizno kao neki raniji likovi, svakako, ali nista nije nemoguce. Videcemo.

@Koreli A
Zar nije ta prica o samostrelu i istorijskoj tacnosti samo glasina? Mislim da smo vec pominjali to ovde, mozda i gresim. Nema bas dokaza ni za sakrivenu ostricu pa ih nije sprecilo da je ubace.
Slazem se da su prosli AC-ovi preterali sa mitologijom ali mi je malo sumnjivo da se toliko brine o tacnosti a sara toliko sa likovima koji nisu ni postojali u tom periodu, nisu umrli na takav nacin, citava prica o Prvoj civilizaciji, Adamu i Evu, Jabukama itd.
Pa mislim da sam ovde i video za samostrel , nisam siguran.
Možda je glasina nije bitno hoću da kažem da za prikazivanje duha vremena i da bude autentična istorijski nije bitno da li je oklop ovakav i onakav ili izgled mača i slično . Vikinzi nisu imali estetski zanimljive oklope ali neka im daju i samostrel i rogove ( dobro ne baš rogove
Neko je hteo da kaže verovatno " manite se sitnica pogodite bitno " pa smislio priču o samostrelu.
A sve si upravu . I jesu uspeli u Odiseji više nego što sam mislio . Ali nije ko što su mogli , ne sa dva čak i sa tri ili četiri lika, samo treba više rada a sad su imali vremena i može Ubisoft kako da ne . Imaju iskustva imaju sve .
A tačno je sve , kosa i odeća i detalji ne čine lik . i Geralta smo oblačili u svašta ...
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke