Prikaz jedne poruke
Stara 26.8.2007, 16:37   #54
Nicolas
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

Meni nesto i ne smeta 300 din ukoliko se to pametno utrosi. Da se napravi paralela grandu i onim pro***avanjima sa pravom izvornom, narodnom muzikom (da se bar uspori sirenje onog kica i sunda... ako vec ne moze da se iskoreni momentalno).... pa kvalitetne serije, filmovi, sve sto je nekad bilo. Mislim da se prvo mora dostici taj nekadasnji nivo pa tek onda krenuti napred.
I pored svega toga deciji program, zabavni, obrazovni i sve sto je bilo ranije bi bar mogli da repriziraju dok ne dodje do novih vrednijih ideja. To i rade ali mogli bi sve redom.
-Neko je vec pominjao ovde Acu postara pa me to podseti na program od pre 15-tak godina, savrsenstvo u odnosu na ovo danas, bolje da se to gleda nego da klinci bulje u neke mutirane krave i pse po CN i muce svoje umove. Uostalom da je pameti ono bi bilo mozda i zabranjeno, jer koliko videh nemci i francuzi pored toga sto distribuiraju iskljucivo filmove sinronizovane na svojim jezicima lupaju i restrikcije na neke poznatije crtace (pisalo je u nekom nasem casopisu!).
A sada moraju imati para za ostvarenje tako da samo ideja fali i malo organizacije pa to domace ukombinuju sa kvalitetnim stranim ostvarenjima i eto.
Nicolas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke