Prikaz jedne poruke
Stara 4.2.2017, 19:15   #1464
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.320
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Deus Ex: Human Revolution

Citat:
Rockstar kaže: Pregled poruke
Тек сам ти сада погледао конфигурацију. Ако си то играо на том лап-топу, то некако и није најсрећнија комбинација, поготово за игре које су релативно познате по проблемима (а ова јесте).
Igrao sam pečovanu vanilu na njemu (pirat) i igra je bukvalno letela. I ova radi lepo samo što imam neprirodni stutter i crasheve.
Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
Imao si baš dugačke diskusije na zvaničnom i steam forumu na tu temu, i zaključak je da je Square odavno odustao od daljeg mlaćenja sa time, verovatno pod izgovorom da je manjina ta koja ima probleme (što je možda i istina). Osim onog štucanja kod nišanjenja za koji postoji fix (jedino što sam morao više puta da ga primenjujem), ja stvarno nisam imao nikakvih problema sa DC-om. Ali, za sledeći prelaz igraću original + Missing Link (imam ih na steamu), zato što mi se više sviđa kada je ML odvojen od glavne kampanje.
Jes' ali bio sam u rage modu i morao sam da ih smorim malo da se izduvam, strašno mi se igrala igra i poludeo sam kada sam video da ne mogu da se opustim pola sata dnevno ko čovek kad već ionako ne igram ništa drugo.

Lično, i sam preferiram vanilu u odnosu na DC jer me Missing Link nekako smori i ubije pacing kampanje ali nisam te sreće da posedujem i vanilu na Steamu niti više može da se nabavi. Gre'ota.

Kao da ih uopšte nešto košta da podele ključeve za vanilu ljudima koji imaju HR, jednostavnije bi bilo nego da patchuju igru. Kretenčine. SE je u mojim očima mnogo potonuo u poslednjih par godina.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke