Prikaz jedne poruke
Stara 11.7.2012, 1:06   #102
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.832 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Rome Total War 2

Evo i ja procitah PC Gamer. Uglavnom su sve informacije vec otkrivene. Ima tu par sitnica...recimo modeli vojnika su pravljeni po konstituciji ljudi koji se bave borilacki vestinama, jos nije odluceno da li ce Marijanove reforme biti deo tehnoloskog drveta ili ce biti fiksna tacka u istoriji, a postoji i mogucnost da ce se aktivirati nakon donosenja niza zakona...sto dovodi do zakljucka da cemo mozda moci da donosimo i zakone. Tu je i novi politicki sistem, mogucnost da Rome bude kraljevina, carevina, republika itd. (ovo ce biti moguce i za ostale nacije). Ono sto je mene najvise obradovalo: receno je da ce bitke biti masovnije i dosta redje. Sto znaci da necemo vise imati po 10 malenih bitaka tokom jednog kruga, da necemo loviti ostatke jedinica po mapi. Bitke ce biti masovne i odlucujuce..ukoliko izgubite vojsku u jednoj bitci, crno vam se pise. To je ono sto ja zelim, smislenije bitke, da ti dodje da razbijes monitor kada izgubis vojsku . Da znas da si na'ebo ako zeznes stvar. A ne po 100 bitaka u jednom krugu i naravno spamovanje neprijateljskih armija nakon svake borbe. Uf ako to odrade kako valja ....zamislite samo, mukom ste regrutovali jedinice, poslali ih u region i odlucujuca bitka sa protivnikom...znate da u slucaju pobede imate otvoren put do glavnog grada regije, a u slucaju poraza...narusavate reputaciju senata, srozano poverenje kod naroda a mozda cak i neprijatelju ostavljate otvorena vrata republike
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 7 korisnika se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
batakpudla (7.9.2012), Cofi (11.7.2012), Crow (19.7.2012), Isko (11.7.2012), konza strateg (11.7.2012), OrthodoxBabec (11.7.2012), perablenta (11.7.2012)