Prikaz jedne poruke
Stara 23.8.2017, 2:48   #22
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Game Boy

@Vetar

Pa nije klinacki Vetre vec tako deluje kao "igrica" za malu decu ,sto se poredjenja cena COD i 1-3 switch tice necemo se ciganisati za 10 dolara poenta je takva igrica ne moze da kosta kao jedan COD vec treba da bude igra od 5 dolara il da eventualno bude u paketu sa samim sistemom. Ovo sto kazes porodicno igranje 1-2 switch....brate debelo bih se zabrinuo da mi porodica igra ovo ,rodjak od 5 godina ok za klince je al porodica??? Ne ne

Kad vec pitas mada mislio sam da mozes i sam da skapiras ,kad sam razmishljao da ga uzmem naravno tu bi bile Zelda i Mario Odyssey + ostalo stim sto tog ostalog nema . hajde da ti ponovim, dakle gde su FPS,gde su strategije,gde su RPG,gde su MOBA,gde su MMORPG,gde su avanture etc????
Ako je tebi normalno da das 400 evra za nesto sto ima 3 igre onda druze....

Po tvojoj logici Wii U je extra konzola, sta ima 700+ valjda naslova jel da? To sto 5 igara od tih 700 valjaju nema veze :face palm

Nemoj da se uvredis al vi koji toliko branite neki brend licite na sektase ,ko jehovi svedoci....

Kazem ako je tebi ok boze moj uzmi i neka te lepo sluzi,meni nije i ja necu i nisam ali nemoj druze forsirati kako je vrhunski kad nije
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke