Prikaz jedne poruke
Stara 2.2.2022, 0:09   #111
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 716
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 164 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Dying Light 2

Zato nisu dali konkretan odgovor sve vreme . Znali su odavno da ce imati DENUVO a i znali su da ako kazu na vreme da ce ugroziti pred kupovinu i pruziti povod za negativne komentare .
A sada ce biti jos gore po njih. Nista nece uraditi , nece povecati prodaju mozda je cak i smanje .

A ako bude jedan od onih stucajucih agresivnih verzija napravice jos problema.
Da su odgovorili na desetine hiljada pitanja o DENUVO iskreno i na vreme , malo bi drugacije bilo. Nisu potpisali ugovor sa DENUVO juce.

A saopstenje tj opravdanje ko ga je smislio lose ga je smislio.
Kao puno su radili puno ulozili pa ne zele da rizikuju. Ne znam da li su svesni kakvu to poruku salje nekom ko je kupio ili hoce da kupi igru. . Bukvalno mu dodje da su morali da se zastite jer bi ih pokrali kupci , u DENUVO ipak uzivaju samo oni koji kupe tj plate igru.
Sto se mene tice , digitalne kopije se ne trose pa kako mogu da obore cenu u roku od dva dana ako nema prodaje kad je krs igra mogu i da malo lokalizuju cene.
Pogotovo kompanije iz istocene Evrope znaju koja je razlika u platama i standardu kroz licno iskustvo glavesina istih.Pa opet pored toga i bez DENUVO kad izadje narodnjak na dan izlaska igre, kupim AAA igru po punoj ceni pod uslovom da mogu i hocu .
Otvori sam temu i video Bojanjhov komentar ,nisam ni znao da su objavili pa me to bas iznerviralo . Evo dok pisem pogledam Stim diskusije i tacno to sto sam i mislio. Da su objavili pre mesec dana neki ourtage bi protutnjao ali dva dana pred izlazak ... Ko je to smislio nije im dobro doneo. Ipak su oni kompanija srednje velicine iz istocene Evrope ,nemaju snagu Ubisofta da prodaju macke u dzakovima.
Izgubice mnogo zbog ovog.

Poslednja ispravka: Koreli A. (2.2.2022 u 0:37)
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke