tema: Slusalice
Prikaz jedne poruke
Stara 4.5.2014, 17:54   #7
Morca
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2007.
Lokacija: Copper-city
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 618 puta na 438 poruka
Određen forumom Re: Slusalice

Citat:
Acanen kaže: Pregled poruke
Znam da za hiljadu dinara necu naci kvalitetne slusalice za mobilni telefon. Vazno mi je da imaju kvalitetan kabl, jak zvuk (da se cuje bas) i da ne ispadaju iz usiju. Trenutno koristim slusalice sa prilicno kvalitetnim kablom koje su mi ostale od Samsung Corby telefona.
Izgleda da cu novcicem odluciti koje od tih slusalica da uzmem mada sam blizi kupovini Pioneer sluskama zbog komentara na itsvet-u.
Skuplje slusalice cu uzeti najranije sredinom ovog meseca pa cu do tada nastavim da trazim opise na youtube-u i internetu. Mislim da mi za kompjuter sa integrisanom zvucnom nisu potrebne skuplje slusalice od Pioneer SE-M290 a po komentarima sa interneta bi trebalo da su udobne.
Koliko je jak bas na Superlux, Pioneer, AKG , Audio-Technica slusalicama spomenutim u ovoj temi?
Da li je tacno da studijske slusalice imaju "ravan" zvuk?
Slusam elektronsku muziku pa mi je vazna jacina slusalica kao i kvalitet basa a radije ne bih zamenio Canyon CNR-HS10 sa slusalicama koje nemaju kvalitetniji zvuk kada su povezane na integrisanu zvucnu.
Imao sam Sony MDR-XB700 i one su bass monstrum, kao stvoreno za elektroniku. Sada sam ih zamenio Presonusom i prilično sam zadovo5an bassom, ima "udarac" i solidnu dubinu, iako ne mogu da se porede sa Sonyjem po tom pitanju. Sonyjev bass je dubok i sveprisutan, na Presonusu je živahniji i definisaniji...Presonus ima dobre mid tonove, bo5e od Sonyja, oba modela imaju izraženiji treble. Presonus ima čistije visoke tonove, ali i veoma izražene, treba ih ukrotiti malo...
Morca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Morca na korisnoj poruci:
Acanen (5.5.2014)