Prikaz jedne poruke
Stara 13.3.2018, 19:48   #170
DArthShone
Član
 
Član od: 6.3.2009.
Lokacija: Beograd, Singidunum, Tri Lepe
Poruke: 320
Zahvalnice: 171
Zahvaljeno 97 puta na 72 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku DArthShone Slanje poruke preko Skypea korisniku DArthShone
Određen forumom Re: 03/2018 "Avenija arhimandrita Agatona"

Citat:
JiubGuard kaže: Pregled poruke
Aman, čoveče, pa gde samo poveza Lenjina i neomarksizam zajedno sa neoliberalnim kapitalizmom? Ne mogu da verujem da i posle 30 godina od kada komunizam/marksizam ne igra relevantnu ulogu u političkom životu evrope i dalje postoji antikomnistička histerija. Podsetio si me na ove sa sajta Pogledi, koji i dalje tvrde da Srbijom vladaju komunisti.

I kakav bre društveni ugovor? Na šta tačno misliš? Ja jedino znam za Rusoov društveni ugovor, ali koji nema veze sa ovom temom. Taj društveni ugovor je hipoteza da bi se objasnio suverenitet vlasti, odnosno odakle vlast crpi legitimitet, da li je to odozdo (narod, "opšta volja") ili odozgo (od boga kako se nekad verovalo).
Kako je uopšte moguće povezati ono zašta se zalaže taj SJW sa ekonomskim modelom, kao što je kapitalizam.

Izgleda da je identitetska politika veštačka i predstavlja tešku glupost, ali samo ako se ne tiče nacionalnog, verskog i etničkog identite. E, tad je iskonska želja za slobodom potlačenog.

Ljudi, slaba bre ova rasprava nije čak ni u top 5 Kuzminih po broju odgovora. Nijedna uvreda, pretnja, ban. Razočaran sam.
Ma kakvi bre komunisti, ovo je gore od njih...

Bolje je da gledamo ovo

https://www.youtube.com/watch?v=KmkXCsqJee0

Jer ovo o čemu je Kuzma pisao nije uopšte novo.

A što se tiče igara, imam jedan predlog, da se skupi jedna dobra ekipa, da se napravi igra koja će zadovoljiti sve.
Neka se recimo zove "Blago Kesundžane". Igrač bira šta će da bude, tj, kakav će da bude glavni lik. Mož da bude crn, beo, rom, kinez, japanac, seksualni i rodni alternativac, arapin, žensko, muško, ma sve. Eh, da, igra je simulacija. Da, simulacija pljuvanja na prepone. Za ovu ideju sva prava i zahvalnost idu jednom časopisu koga čitam joooš odavno.
DArthShone je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku DArthShone na korisnoj poruci:
Anaxander (15.3.2018), Oggy (14.3.2018), shrafko (15.3.2018)