Prikaz jedne poruke
Stara 8.12.2009, 15:11   #12
blast beat
V.I.P. GNU/Linux
 
Član od: 7.6.2009.
Lokacija: Novi Sad, Vojvodina OS: Arch Linux
Poruke: 2.508
Zahvalnice: 250
Zahvaljeno 649 puta na 499 poruka
Određen forumom Re: Opet ja i opet pitanje KDE 4.3

Citat:
Iron Lord kaže: Pregled poruke

Nisi ni pročitao o kojoj distribuciji je reč a već mi sudiš? Lepo... druge nisi opominjao... još lepše... Lepo je što upućuješ ljude na Ubuntu ali ja sam ukazao na lepšu distribuciju sa mnogo više standardnih aplikacija bez kojih se ne može i tu nema ničeg lošeg.
Čoveku treba KDE 4.3, Mandriva 2010 ima 4.3.2 i nema nikakvih problema sa ext2,ext3,ext4,ntfs ili fat particijama. A to je mučilo čoveka.

Gde da uradim CAD crtež u Ubuntu? Koja verzija KDE ili GNOME? Hajde sa Ubuntu-om uradi obradu ili montažu video snimka - opet nema! Moraš da pakuješ sa Debiana a Debian nema komercijalne kodeke jer je to u suprotnosti sa filoSofijom distribucije.

Što se MBR-a tiče, nisam dao punu informaciju: to se dešava ako imaš dva različita operativna sistema na istoj mašini. Sve je u redu dok ne rešiš da ga makneš. Dakle reč je o dvojakom podizanju a da se taj izraz koristi kao sinonim za računar sa dva o.s.-a može svaki lingvista da ti potvrdi. A ako je Ubuntu jedini sistem na računaru onda zaista nema veze jer će sledeće instaliranje ma kog OS-a sve da pregazi.

p.s. pazi na sklop rečenice, nisam siguran da li si mislio da je korisnik user friendly ili sistem. Što se nadjene slovne greške tiče dobijaš nagradu - DVD sa Mandrivom 2010.
Ne teram nikog da koristi Ubuntu, nego si ga ispljuvao pa da covek ne pomisli da je stvarno tako crn. Naravno izbor distribucije je stvar ukusa, svako koristi ono sto mu najvise odgovara. Ja sam probao Mandrivu, ne odgovara mi, ali necu sad pljuvati nju jer mi ne odgovara. Lupati takve stvari samo da bi privukao nekog na drugu distribuciju stvarno nema smisla. Lepo kaze Mickie, ocigledno nisi koristio druge distribucije. Ja jesam pocetnik u svetu Linuxa, ali cak i ja znam da nisi u pravu.

Citat:
--ComputerBoy-- kaže: Pregled poruke
Pravilno je reci filosofija, jer filozofija znaci ''volim mrak'', a filosofija znaci ''volim mudrost'', nego smo prisvojili onako kako kazu na nemackom.
Eto, svaki dan nesto novo naucis.
blast beat je offline   Odgovor sa citatom ove poruke