tema: AMD Navi
Prikaz jedne poruke
Stara 29.10.2020, 14:08   #222
zexns73
Član
 
Član od: 21.2.2016.
Poruke: 112
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 19 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: AMD Navi

da se nadfovezem na raspravu pa uvek je bilo da nanovije i sve trazi svoju cenu
i posle tolko najava i hvalospeva kako je puno isplativije imati najnoviju konzolu sad se pojavljuje cinjenica da ko hoce da uziva u xbox najnovijoj konzoli i da iskoristi sve prednosti da slika bude maksimalna-uglavno se mora menjati tv.al taj podatak tako tiho se provlaci da retko ko obrati paznju na njega
eto do cega dovodi samo vecita svadja pristrasnih fanova,proizvodjaci mogu gurnu pod tepih svoje brljotine,ni nvdijijina serija 3xxx nije prosla bez stvari koja ozbiljna firma sebi nebi trebala da dozvoli,nece ni amd tu biti bolji,zar nije u startu na prezentaciji amd rekao sve cete ovo imati al pod uslovom ako kupite sve novo samo od nas?bez obzira sto sam godinama uglavnom sve od amd meni je to delovalo kao da su mi lupili samarcinu
da amd se naveliko hvalio sa svojim partnerstvom sa sony i microsoftom i sad ce to iskoristiti
nvdia kupila arm tehnologiju ukratko sve monopolisti postali
ray tracing i ostala cuda,svaka kompanija ima svoj naziv a na kraju svega malo igara ce to koristiti i biti iskorisceno a pojavice se nesto novo sto ce opet da izmami pare
jeste da forum ozivi kad krenu rasprave pristranih pa se zaboravi na staro pravilo,sacekati da prodje vreme,odluciti kupovinu graficke koja najvise odgovara da se uklopi u konfiguraciju koji imas ili koju planiras u buducnosti i na osnovu koje igre preferias
sto proizvodjaci da koriste pristrasnost konzumenata,bolje da mi sacekamo pa mi da profitiramo sad kad su izjednaceni a uskoro se i intel ukljucuje u trku ,makar im prve graficke bile kljakave al vazna je konkurencija
kad se svi ishvale onda doci de dan kad ce se setiti i nas ostatka sveta
kad smo pregurali ludnicu sa rudarenjem sve cemo preziveti
tako d ane razumem kad neko napadne nekog sto kupi novi hardver sem ako je bas neki teski overkil sa nekom hardverom
zivot me naucio da se radujem i pozelim mu sve najbolje i da sutra ode pa kupi nvdiu gtx 710 ili rx530
zexns73 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke