Prikaz jedne poruke
Stara 18.9.2010, 13:58   #33
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Zbunjuje me Limundo aukcija...

Nevjerovatno. Javlja se niz izbačenih ljudi da pljuje limundo A zašto mene niko ne izbaci? Jeste bezobrazluk da su podigli cijene, ali to nema veze sa politikom izbacivanja. Plus, to rade da ljudi ne bi stavili gomilu smeća (i po 30-40 stvari koje niko neće) pa ako prođe prođe.

Do sada nikoga bez razloga nisu kikovali. Čak mi je drago da ste izbačeni jer ste prekršili pravila (koja ste prihvatili registracijom).

Ja sam tako uzeo N97 u vrijeme pojavljivanja za 380e (a cijena je bila 700e) od momaka iz kraja, nov u orginal kutiji, zatim nov orginalan punjač za laptop koj inigdje nisam mogao naći itd itd.

ČAk što više, trbali bi dići pokretanje aukcije na 50 dinara, čisto da ne gledam retarde koji prodaju stvari aka ATi 9200 za 25e.

Citat:
Predrag Stankovic kaže: Pregled poruke
Takođe ima i toga da prodavac ima još par accounta - napravi sa ličnom kartom od nekih svojih prijatelja ili rođaka, pa kad vidi da ima ponuda na njegovoj aukciji on tad licitira sa tih accounta da bi što više podigao cenu
Toga ima. Ali opet dolazimo do svrhe aukcije - ti si spreman da ponudiš 100 evra za određenu stvar, pa neka on diže koliko hoće. Ako pređe 100e sa svojim nalogom - sebe je zeznuo, a ne tebe. A ako ne pređe - ti si srećan jer si uzeo stvar za manje nego što si nudio.

Aman ljudi. Kada kupujete samo stavite najveću cijenu koju nudite, i ako prođe prođe. A ne po 5 puta da dižete istu (kao što vidim da radite.).


Citat:
mciggzy kaže: Pregled poruke
Mene su izbacili jer je prodavac rekao da necu da kupim robu, u pitanju su bile sluske na kojima je pisalo "stanje nepoznato"... ej, 'tard da ne moze da proveri stanje... a mo's misliti kakvo je bilo stanje.

I naravno, izbacise me (briga me) a i dalje dobijam glupe mejlove o njihovom sajtu i aukcijama, sa slikom nekog debelog koji me kao uci o aukcijama...

Propasce Limundo... i neka, svako se osili kad vidi suske da kap-lju pa hoe jos...
Meni je drago što su te kikovali - zašto si nudio za to onda?

Poslednja ispravka: NjegovaWisost (18.9.2010 u 14:06)
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke