tema: Telekom ADSL
Prikaz jedne poruke
Stara 15.3.2007, 4:48   #49
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: Telekom ADSL

Pitao sam telekom, koji mi je jos prosle godine obecao uvodjenje ADSLa do kraja februara (znate koji je sad datum)- kada ce to? reko, da predjem na drugo resenje- verovatno bi to privatnik za nedelju dana resio.... Kakogod- evo odgovora:

Поштовани,
провером података за телефонски прикључак 011/XX XX XX утврдили смо да је Ваш захтев за ADSL услугу у поступку реализације, сходно чему Вас молимо за још мало стрпљења.
О времену реализације услуге обавестиће Вас надлежна Служба Телекома Србија ад позвањем на контакт телефон, или у писаној форми на адресу доставе рачуна за телекомуникационе услуге како бисте одласком у Кориснички сервис Телекома Србија ад потписали уговор и преузели модем.

Sta hoce da kazu? postupak realizacije moze da bude realizacija u pravom smislu, bukvalno za koji dan.... A to moze da im znaci i da evo, rade vec 3 meseca na realizaciji, i verovatno im nece trebati ni pola godine da zavrse.... WTF!?
Da li ovo ima veze sa time kada sam se prijavio, ili sa opstinom u kojoj zivim? Ako je ovo drugo- moja zgrada ima 3 ulaza i prekjuce su zvali jednog lika iz 1. ulaza (ja sam u 3.)... eh....
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke