Prikaz jedne poruke
Stara 19.10.2014, 23:45   #94
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Telefon za muziku i kavalitetan zvuk :)

Citat:
Rockstar kaže: Pregled poruke
Ја сам дуго нишанио Сансу, али како она у Америци кошта 35 долара, нисам желео да плаћам харач овим нашима. Е онда сам набасао на Samsung Q2 пре годину дана, и то ми је најбоља куповина икада. Прегласан, премоћан плејер са два еквилајзера, 8 гига меморије за 3000 полован, тада је био као нов, сада већ има ударања/огреботина, али ради као сат (пу, пу, да не урекнем). Већ две године испробавам свако мало плејере/телефоне, јер често путујем релација Панчево-Београд, и проведем неколико сати у путу, што по Панчеву, што по Београду и морам да признам да још нисам чуо ништа боље од овог Самсунга. Чуо сам и Сансе, Клип+, Зип, али то мени није ни близу, е сад не знам како ради са Rockboxom, кажу да то доста побољшава квалитет звука..
Ma nemam ja živaca više da čekam i plaćam carinu, ovako imam garanciju i uzeo sam kad mi je dunulo da uzmem i kad sam imao para.

Ne znam šta da ti kažem za kvalitet, čitao sam jako detaljan test sanse:
http://nwavguy.blogspot.com/2011/02/...-measured.html
I ne vidim kolko velika razlika može da bude i kolko to može da se čuje jer je ovo pooooprilično dobro sve.

Rokboksovaću kad me ne bude mrzelo, za sada sam prezadovoljan

PS: Koristim na njoj cx150 i sad razumem zašto kažu da imaju prenaglašen bas. Izgleda da su pravljene za plejere koji imaju pad na niskim frekvencijama, a sada mi smeta pa moram da ekvalizujem :/
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke