Prikaz jedne poruke
Stara 14.7.2018, 21:07   #1223
mvasic
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bryn Mawr, PA
Poruke: 2.037
Zahvalnice: 1.230
Zahvaljeno 847 puta na 505 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Citat:
C64freak kaže: Pregled poruke
P.S. koliko vas zapravo ima switch?

Sent from my Samsung Galaxy J7 (2017) using Tapatalk
Citat:
C64freak kaže: Pregled poruke
Opet netacno ja za razliku od vecine vas igram sta mi se prohte i nisam rob brenda a imao sam vise od vecine i u ovom trenutku tj vec dosta vremena da smartphone platforma je moj izbor

Druga stvar ,ja ne napadam platformu ves se podsmevam pojedincima koji pate od kompleksa zvanog fan boj kada nesto sto postoji godinama predstavljaju kao da je to izmishljeno na platformi njihovog izbora. Slicno kao apple bolidi lol

Igrate na emulatorima a pricate mi bajke ,dakle kad budes kupio nesto onda mozes da mi pricas ovo se isplati ovo ne ovo je dobro ovo je lose. Tebi se itekako isplati kad si ukrao igru,ajde kupi je





Sent from my Samsung Galaxy J7 (2017) using Tapatalk
Ako cemo ko sta ima, i na cemu se igra, evo moje liste (sve aktivno):

Commodore 64
Commodore Amiga 500
Commodore Amiga 1200
Xbox 360
PC (desktop) i5-3570k, 970, 8GB ram
PS4
PC (laptop) i7-6720, 1070, 16GB ram
Xbox One
Nintendo Switch

C64 ima uIEC, obe Amige imaju Gotek drive. 1200 ima i wifi karticu. A500 ima 1MB, A1200 8MB ram. Xbox 360 flesovan na poslednji LT.

Vrlo dobro znam o cemu govorim. Apsolutno je nebitno da li je Switch doneo nesto novo, ili nije. Switch je najbolja moguca platforma za Nintendo igre. Ja sam ga zato i nabavio. Mario Kart i Smash Bros su mi najvise interesantni.

Inace, ja sam pokrenuo pricu o pixel grafici. Smeti mi na savremenim platformama. Ne vidim tu nista simpaticno. Nebitno da li je na PC, Switch, telefonu ili bilo cemu.
mvasic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke