Prikaz jedne poruke
Stara 23.6.2018, 13:13   #1185
mvasic
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bryn Mawr, PA
Poruke: 2.037
Zahvalnice: 1.230
Zahvaljeno 847 puta na 505 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
To je Kidtendo. Podrazumeva se da je precenjen..



Za dečicu..

Btw, instalirao sam Zeldu BOTW preko CEMU-a: full hd, 60fps-a, konfigurisan Xbox kontroler. Izgleda fino i radi odlično. Javiću iskrene utiske kada pošteno zasednem da igram- očekujem NAJPRECENJENIJU igru svih vremena. Nadam se da će me pozitivno iznenaditi.. ako ne, onda će se barem trogodišnji bratanac zabavljati. Njemu je sve to saleno, svatko..
Ne kapiram potrebu za trolovanjem. Imam dva gaming PCja (desktop: i5 3750k, gtx 970, 8GB, laptop: i7 6820hq, 16GB, gtx 1070), PS4, Xbox One, Xbox 360, Amigu 500 i 1200, C64 i, na sve to, Nintendo Switch. Svi uredjaji su aktivni, i koriste se redovno (zena, cerka i ja). Switch ima svoje mesto u celoj toj gomili. Nintendo ima neke igre koje su meni sasvim zabavne, a Switch mi je savrsena platforma za iste.

Prihvatam da tebi ne odgovara, ali zasto imas potrebu da dolazis u temu i da provociras?

Predstavljas se kao tzv. "ozbiljan" igrac. Ne verujem da si ikad bio u situaciji da na PC ju moras da juris drajvere za jeftine, tajvanske, zvucne kartice, a internet jos uvek nije bio dostupan kod nas. Podesavao IRQ i DMA za, opet, jeftine kartice, koje je bog te pita ko pravio? (I, opet, interneta nigde).

Ne verujem da si ikad bio u situaciji da imas samo jedan zeton za Operation Wolf automat (kad se tek pojavio u Rupi), i pokusavas da igras sto duze mozes, a iza tebe gomila ljudi (red za OW je bio suludo dug), jedva ceka da zagines? Izgubis sve zivote, pa moras nazad na kraj reda.

Kad vidim tako klince da glume tzv. "hardcore" igrace, uneredim se od smejanja.

Idi troluj negde drugde.
mvasic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku mvasic na korisnoj poruci:
player1 (23.6.2018), simke85 (25.6.2018), vetar. (24.6.2018)