Prikaz jedne poruke
Stara 15.7.2007, 16:30   #4
gagi_ns
Član
 
Član od: 23.2.2007.
Lokacija: Logicno zar ne!? :)
Poruke: 346
Zahvalnice: 575
Zahvaljeno 834 puta na 170 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku gagi_ns
Određen forumom Re: pomoc pri izboru - hitno

Citat:
nikola87 kaže: Pregled poruke
i ja sam trenutno malo u tim vodama i mogu vam reci da je izbor stvarno tezak ali mislim da vi gledate na pogresnu stranu.Nije mi jasno zasto uzimate aparat od 250E ako se ne razumete u opcije.Ima toliko dobrih aparata za <200E(canon A560).Ali ako bas hocete aparat koji je extra mogu vam predloziti canon A710IS za koji se po internetu prica da je jedan od najboljih u toj klasi.Takodje su mi mnogi govorili da je FUJI F30 extra aparat.Mozete pogledati canon A570IS i A 630.
Zasto mislis da gledamo u pogresnom smeru?Moj budzet je oko 250evra,sto naravno ne znaci da treba da potrosim svaki evro...dao bih ja i manje za neki aparat da mi se extra svidja i da je relativno dobar za ono sto meni treba!Ja nisam extra strucnjak,to kazem jer nisam imao mnogo modela u rukama,i isprobavao sve postojece opcije na takvim aparatima...al naravno da znam osnovne stvari,sta je bitno,kako sta funkcionise...meni je pri izboru aparata pored normalnog manuelnog moda,dobrog kvaliteta snimanja(zvuka),kao i sto boljih snimaka pri slabom osvetljenju(mislim nocu) prilicno bitan i izgled,tacnije velicina-dimenzije(da naravno bude sto manji,tanji i laksi),gde IXUS serija mozda prednjaci u odnosu na neke od modela koje si naveo(mislim u odnosu na A seriju,pogotovo zbog AA baterija)!Ja znam da su ti aprati koje si naveo extra mozda i medju najboljima u toj klasi o kojoj mi pricamo,ali se meni canon ixus serija prilicno svidela,na izgled,o ono sto me zanima jeste da cujem od nekog kakav je u konkretnom radu,il je neko imao priliku da cuje nesto konkretno dobro-lose o tim modelima!
gagi_ns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke