Prikaz jedne poruke
Stara 25.4.2008, 16:15   #4
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Problem sa reprodukcijom DVD materijala

Citat:
Mario Pavićević kaže: Pregled poruke
Da li se situacija menja ako recimo u Power DVD-u iskljucis hardversku akceleraciju?Da li to vazi samo za DVD kakva je situacija sa divx i ostalim video formatima?
Maler, ali glupa probna verzija PowerDVD-a koju sam imao mi je istekla, tako da sam morao da se vratim na WinDVD. Da ne znas gdje tu ima da se iskljuci hardverska akceleracija? Ista stvar mi se desava i kod Divx formata, koristim BS Player, slika nije nista bolja, tj. i dalje je nenormalno tamna.
Citat:
VojaM kaže: Pregled poruke
JMožeš za početak da pogledaš Color setovanja za Overlay kanal. Malo je verovatno da je tu problem, ali ako vidiš da kontrole stoje meuobičajeno (sve skroz ulevo), probaj da klikneš da dugme Default pa da vidiš da li se nešto popravilo.
Pogledao sam (u WinDVD-u), sve je bilo namjesteno po defaultu. Ja sam nasvirao Brightness na 100%, situacija se nesto malo poboljsala, ali opet ne toliko da bi se film mogao cestito gledti. Koristim K-Lite Codec Pack za koji kazu da je najbolji i najkompletniji alat ove vrste, tako da ne znam ima li vajde da ga mjenjam nekim slabijim i nepouzdanijim, tim prije sto mi je i ovaj ranije radio dobro?
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke