tema: Diablo 3
Prikaz jedne poruke
Stara 13.5.2015, 12:03   #3358
Yonai
Član
 
Član od: 27.3.2013.
Poruke: 378
Zahvalnice: 1.149
Zahvaljeno 502 puta na 188 poruka
Arrow Re: Diablo 3

Kupio sam Reaper of Souls za PS3 i s obzirom da je o ovakvim igrama teško naći sagovornika na podforumu Konzole, kuckaću ovde, valjda mi niko neće zameriti.

Naime, igru sam prešao kao Crusader, u kasnijoj fazi igre sam otključao ability da two-hander mač nosim u jednoj ruci, a u drugoj štit. Nabudžio sam se na 70 nivo, za koji je bilo potrebno odraditi dosta bounty-ja i grindovanja.

Iako je igra zarazna i drži poprilično dugo, baš to grindovanje smatram za najveću manu. Generalno, često imam problem sa Blizzard-ovim igrama i naglašavam da je ovo samo moj lični utisak. Ja sam single player orijentisan i svestan sam da su Blizzard igre prvenstveno namenjene multiplejeru. Međutim, pripadam staroj gardi koja je pomalo zasićena onlajn multiplejerom i generalnim bahanalisanjem i razmetanjem novih generacija, tako da ne vidim neki smisao rešavanja bounty-ja u nedogled samo zbog potere za paragon bonusima.

Igru igram da bih je prešao i uživao u gejmpleju, ali čim on postane repetitivan i samim tim dosadan, ja jednostavno izgubim žar i ne vidim neki smisao. Možda je to do mene, ali šta da radim, takav sam.

Inače, single player kampanja mi se dopala, grafika/zvuk/atmosfera su standardno dobri za Blizzard. Igra je dobra, ali za mene nema neki veliki replay value, jer kada je pređeš sa jednom, eventualno dve različite klase, nekako... sve si video i nema tu više nečega novog što bi moglo da te natera da igraš iznova i iznova.

Grind je glavni ubica motivacije, bar što se mene tiče, a dosta Blizzard-ovih ostvarenja se zasniva upravo na tome.

Poslednja ispravka: Yonai (13.5.2015 u 20:00) Razlog: typo
Yonai je offline   Odgovor sa citatom ove poruke