Prikaz jedne poruke
Stara 30.9.2009, 15:30   #5
Dusan Maksimovic
Član
 
Član od: 10.11.2006.
Lokacija: Gornji Milanovac
Poruke: 258
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 20 puta na 20 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dusan Maksimovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Dusan Maksimovic
Određen forumom Re: Vidi se samo u IE

Citat:
gandalf beli kaže: Pregled poruke
Da pojasnim još malo....kada deo koda (<OBJECT>.....</OBJECT>)koji sam poslao iskopiram posle <BODY bg color....>, a pre <OBJECT classid....> oznake, flash film mi se prikazuje iznad sajta, a kada ga iskopiram posle </OBJECT>, a pre </BODY> oznake, prikazuje se posle sajta...ispod njega.
Kako da ubacim flash unutar sajta....Uzgred neznam da koristim tabele, tako da ako postoji neko drugo rešenje...slušam
Pa ti zapravo samo stavljas flash film u html kôd, sto ce naravno prouzrokovati samo puuko stavljanje tog filma ispod ili iznad vec postojeceg dela sajta. Dakle, ako sam dobro shvatio, ti ne zelis to, vec da ti taj film stoji u okviru sajta, ne ispod ili iznad.

Koliko znam html kôd ti u ovom slucaju nece pomoci. Verovatno ti je resenje ako bi mogao da u dreamveawer-u otvoris taj sajt i tamo stavis tvoj film, ili da u flash-u to uradis. Koja je extenzija tvoj sajta. FLA? Koji je format koji pravi taj flash effect site buiilder? Ako on moze nekako da se prebaci u flash to bi bilo idealno, ili makar u drimviver.

Sve u svemu, nishta ti ne mogu pomoci dok ne saznam tu extenziju...
Dusan Maksimovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke