Prikaz jedne poruke
Stara 5.10.2019, 9:53   #16
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.638
Zahvalnice: 153
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Ovde ima brda zanimljivih delatnosti u kojima možeš da se izgubiš, lov je izuzetno detaljan (i ko zna koliko desetina sati sam izgubio tu), priča je odlična kao i čitav niz nezaboravnih likova.
Kapiram da će napucavanje biti bolje uz miš, ali ja sam vremenom toliko fino upeglao nišanjenje sa džojstikom da mi nije predstavljalo problem.
Ako se ljudi žale na gameplay onda je to na linearnost misija i klasični GTA šablon, vozi (jaši konja), pričaj, pucaj. Mislim, nije tako jednostavno, ima tu finesa, ali opet - nije ni to ključno.
Atmosfera šiba, muzika je isto maestralna, grafički je igra zaista ispred mnogih novijih naslova (pogotovo po pitanju svetla, noći izgledaju BRUTALNO, pogotovo u gradovima, imaju taj rembrantovski šmek), a kapiram da će na PC-ju izgledati još bolje. Još ako dođu modovi, UHHH.

Igra ima nekih mana, ali su zaista smešne u odnosu na količinu kontenta koji nudi, i količinu zabave, kao i nezaboravno storiteling iskustvo zbog kojeg se i dalje naježim kad se setim.

Jedna bitna stvar za napomenuti: treba se poigrati s kontrolama, mnogima je delovalo previše sporo i rogobatno kad se vrši interakcija sa stvarima, predmetima itd, za to se može ubrzati hold proces, i mnooogo fluidnije deluje igra. I rešava taj problem "spore interakcije" na koji su se mnogi žalili.
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Cracked But Whole na korisnoj poruci:
altb (18.10.2019), Rkoma (5.10.2019)