Prikaz jedne poruke
Stara 28.9.2017, 15:41   #426
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.832 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Citat:
Isko kaže: Pregled poruke
Jedva cekam da vidim kako ce to da funkcionise. Kako samcnesto istrazivao na ovom WH2 treba da bude jos dlc frakcija od njih tomb king, araby i ostali.

pentraksil - ocekujem da kazes nesto vise o igri kad zaigras i da kazea je li vrijesi ova igra za te novce i da li su nesto vise promjenili osim frakcije i mape.
Upravo testiram Za sada neki prvi utisci:
Na vizuelnom planu igra izgleda dosta bolje. Ne znam do cega je, isti je motor, moguce je da su nesto dirali oko osvetljenja. Mnogo je bolje ovako. Mape su mnogo bolje odradjene, ima vise mesta gde je moguce isplanirati napad, odbranu, usko grlo tu i tamo, po neka uzvisica itd. Dosta raznovrsnije. Mape su takodje dosta detaljnije odradjene, ne izgledaju nabacano kao neki delovi WH-a, mnogo lepse izgledaju. Muzika i zvuk standardno dobri, zanovetanje Skavena dok trce, bore se i ostalo je odlicno odradjeno
UI je dosta poboljsan, nema kopanja po onim skrolovima vec iskace mali prozorcic koji ce sve to fino objasniti i podsetiti. U opcijama moze da se podesi par novih stvarcica (recimo da desni klik znaci automatsko trcanje itd.) i postoji mogucnost sklanjanja odredjenih delova interfejsa. Ima tu jos puno sitnica. Lordovi sada mogu dobiti pozitivne i negativne trejtove koji ce biti bolji ili losiji u zavisnosti od toga kako igrate sa njim. Recimo dobijete Leader ili nesto slicno i nakon duze igre taj Leader bonus moze da bude mnogo veci. Isto vazi i za negativne trejtove.

Sto se tice samih rasa, dosta su drugacije, poceo sam malo sa Skavenima i treba malo vremena da se naviknete na njih posto su poprilicno potrosna rasa (u skladu sa lorom) pa je potrebno nadmudriti protivnika na nesto nekonvencionalniji nacin.
Kampanja za sada obecava, ritual daje neki novi smek, pre svega sto vise nece cilj biti jednostavno "bojenje" mape (ovaj grad se granici, pa sledeci itd) vec ce odredjeni delovi mape biti bitniji od nekih drugih, zbog rituala i resursa za njega. Potraga za blagom je takodje zanimljiva i daje neki RPG smek citavoj stvari. Ubacena je i klima, pa ce neke rase bolje ziveti u tropskim krajevima recimo, umesto po snegu. Magija je takodje poboljsana, mnogo je jaca i postoji mogucnost odredjivanja smera magija, sa koje strane da krene itd. Zaboravio sam da dodam i da su borbe dosta duze nego u WH kecu. AI je nesto agresivniji, mada ne mogu da sudim odmah na pocetku

To je to za sada sto sam primetio, kucao sam malo preko reda i nabacano ali to su neki prvi utisci.
Za sada obecava. Da li ce nekome drugome vredeti, to vec ne mogu sa sigurnoscu da tvrdim. Meni, za sada, vredi itekako. Videcemo nakon malo duzeg igranja, ali sumnjam da cu promeniti misljenje. Ako nisi siguran, sacekaj popust ili ugrabi neki od jeftinijih kljuceva, Bundlestars itd.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Isko (28.9.2017), perablenta (28.9.2017), Sava Stankovic (28.9.2017), tommy gun (28.9.2017)