Prikaz jedne poruke
Stara 15.8.2006, 23:20   #39
chuck
Član
 
Član od: 10.1.2006.
Lokacija: village of Gray Maelstrom, central Serbia
Poruke: 113
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno 10 puta na 6 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku chuck Slanje poruke preko MSN-a korisniku chuck
Određen forumom Re: Zasto u 99% igara igrate kao dobrica???

Citat:
holodoc kaže:
Naravno da neko može da se izvežba da uradi tako nešto protiv silly AI-a "Generals-a". Ja pričam o jedinoj relevantnoj a to je "čovek-na-čoveka"
pa naravno da je varijanta "č VS č" MNOGO bolja - jedini problem koji sam ja imao je oskudica protivnika koji vole da gube...
situacija: u igraonici naidjem na par novajlija kako igraju Gen, i izazovem ih na 2vs1... naravno, ne poznajuci me, puni samopouzdanja, rado pristaju. kao i sve novajlije, pecaju se na tesko kinesko naoruzanje (kao i u warcraftu sa orkovima) preferiraju "muscles over agility". desetak minuta kasnije, worker na mopedu zadje iza odbrane i oslobadja 15ak Quad Cannona, dok se oni brane gomilama Helixa mislite da im se Generals igrao posle toga?
e sad, nije da se ponosim sto sam steamroll-ovao pocetnike, ali kao sto rekoh, nije bilo mnogo dobrih partija u mom GLA zivotu...
sto se tice izgubljenih partija - one su bile moj "steam" zato sam i ostao bez onog VS č
chuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke