Prikaz jedne poruke
Stara 19.1.2011, 9:58   #546
DraganNS74
Novi član
 
Član od: 19.1.2011.
Poruke: 2
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Pomoć DVD rezanje

Dobar dan i pozdrav svima.Na početku bih samo hteo da napomenem da nisam baš laik u svetu kompjutera,ali neke male osnovne stvari znam.Tako da se nemojte čuditi ako posle vašeg odgovora tražim da mi malo pojasnite.Problem koji imam je sledeće prirode.Imam DVD Rezač marke Pionir DVD 111D.Problem je nastao od pre nekih desetak dana.Problem je u narezivanju.Rezač mi samo narezuje CD dok DVD neće.Hoće da očitava DVD,ali neće da narezuje.Narezivao sam ga sa programima Nero 10 i tu krene i stane kod nekih 7 posto i prijavi grešku.Kod programa Ashampo burning neće ni da krene kao i kod programa IMG Burn.Potom sam reinstalirao ceo sistem,ali greška je ostala ista.CD je hteo da mi nareže,a DVD nije.Prazni DVD su bili marke Verbatim i Maxell,a sigurno mi je "puklo" prilikom narezivanja 10-15 DVDa.Napominjem da nisam puno rezao.Možda do 70-10 DVDa što smatram da nije neki veliki broj.Možda grešim.Na nekim ostalim forumima su me pitali za nešto u Biosu.Znao sam samo da objasnim da je Hard Sata.Ukoliko neko zna u čemu je problem ili pretpostavlja,svaki predlog i savet je dobrtodošao.Hvala.


I na kraju veliko izvinjenje jer sam posle objavljivanja ove teme video da postoji poseban deo za probleme sa DVD uređajima,tako ako neko može nek je premesti tamo.Izvinjavam se još jednom.Hvala vam.

Poslednja ispravka: DraganNS74 (19.1.2011 u 10:06)
DraganNS74 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke