tema: Lenovo S10
Prikaz jedne poruke
Stara 26.9.2009, 9:00   #120
Vladimir Stojakovic
Novi član
 
Član od: 19.2.2007.
Poruke: 6
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Lenovo S10

Ovo mi je drugi laptop, pored njega imam jos sony vaio. Ovaj mi je samo za internet, posao i sl., pa mi je xp sasvim ok. Za instalaciju sa usb-a koristio sam dva razlicita programa. Kada se instalacija pokrene sve je standardno do momenta kada se vrsi odabir particije na koju ce ici system. Ja sam naravno htio da to bude d: particija sto mi komp i dozvoljava, medjutim kaze da je potrebno da se i particija c: formatira, jer na nju moraju da se snime neki file-ovi. Dalje tece sve kako treba do prvog restarta, nakon cega se pojavi poruka da nedostaje neki file. Taj file ili je na particiji c: ili nakon restarta ne boot-a d: vec c: na kome nema nista. Razmisljam da ne treba mozda nesto dodatno da se podesi u biosu ili da probam sa partition magicom da zamjenim redoslijed particija odnosno hard diskova?! Kad sam vec kod biosa, na ovom ili nekom slicnom forumu sam procitao da se problem sa intenzivnim zujanjem ventilatora ispravlja fleshovanjem biosa. Sa neta sam skinuo taj update, ali nisam siguran kako se to radi i ima li uopste vajde od toga. Mnogo nedoumca i nepoznanica, ali sta da se radi. Pozdrav!
Vladimir Stojakovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke