Prikaz jedne poruke
Stara 4.9.2007, 2:43   #21
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.012
Zahvalnice: 1.799
Zahvaljeno 959 puta na 583 poruka
Određen forumom Re: Problem: Kompjuter "ćuti" kada se uključi

Citat:
zoran845 kaže: Pregled poruke
Meni se pre par dana desilo sledeće: gledao sam nekakav film (preko Windows Media Playera, ako je od značaja, a ne verujem) na novijem PCu (Celeron D na 2,8 GHz), kad iz čista mira stade. Nisam mogao da ga "oživim" ni upotrebom dugmeta "restart", ni pritiskanjem glavnog dugmeta za uključivanje. Pomislih crklo nešto vitalno, pa ga isključih iz struje (izvukao sam kabl za napajanje).

Ostavio sam problem da prespava, i ujutru, pre nego da ga odnesem u servis, rekoh da probam opet da ga uključim, kad - radi!

Sad je sve u redu, pa preporučujem svima da ako im se desi nešto slično malo iskuliraju i probaju posle pauze da uključe komp. Možda i njima uspe.

Ako neko ima nešto da kaže o ovome, samo napred. Koliko sam shvatio Freška, slabi mi neki kondenzator na matičnoj ploči.
ja mogu samo da kazem da mislim da nista nisi dobio time sto si ostavio problem da prenoci. stavise, cudi me da nisi prosto ugasio komp (na bilo koji moguci nacin) i odmah ga ponovo upalio- to u 90% slucajeva pomaze, a mislim da ovakvi "tripovi" u preko 50% slucjeva nisu nista opasno vec puka i cudna slucajnost
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke