Prikaz jedne poruke
Stara 14.2.2009, 0:45   #96
gisadrag
Član
 
Član od: 18.11.2008.
Lokacija: Aleksandrovac
Poruke: 394
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 10 puta na 10 poruka
Određen forumom Internet veoma los,sta da radim?

Vec 6 meseci koristim bezicni internet preko ms012.net service providera,i imam velike probleme.Prvih dva meseca radilo je sve kako treba a posle samo kidanje zivaca.Ne samo sto su papreno skupi nego sto su veoma losi.Zivim u Aleksandrovcu(Pozarevackom)tako da su mi oni jedina opcija ako zelim da imam internet,jedino oni pokrivaju ovaj kraj u kome zivim.Koristim paket 384/192 koji kosta 1600 dinara bez PDV-a,i samo prvi,mozda i drugi mesec sam imao pribliznu brzinu.Par meseci kasnije moje koriscene interneta se svodi na logovanje na svakih par minuta,dok ujutru od 2 do 8 signal je solidan i retko kada je dobar preko dana.Nije do moje opreme sigurno,ni sistema,ne desava se samo meni vec i mojim drugovima,vec do njih je,jer je nemoguce da nekada imam pribliznu brzinu a stalno od 17-2h je veoma sporo i non stop se se izlogujem.Kada se obratim service provideru em sto su nekulturni vecito izmisljaju glupe izgovore da nije to do njih vec da je do moje opreme.
Da li neko moze da mi kaze sta da preduzmem,da li mogu da kontaktiram neku inspekciju ili ko je vec nadlezan jer me iritira to sto su neprofesionalni?
gisadrag je offline   Odgovor sa citatom ove poruke