Prikaz jedne poruke
Stara 6.2.2006, 16:57   #10
komunista
Član
 
Član od: 26.10.2005.
Lokacija: BG
Poruke: 88
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom arkada iz "buvare"

celo moje drustvo vec godinama pokusava da pronadje jednu pucacinu iz "buvare" kada smo bili klinci. U pitanju je arkada, avioncici, koji na pocetku kada se pojve na ekranu vuku "rep" sa specijalnim pucanjime(vatreni brisac(kao kod automobila) vatreni zid koji projuri preko ekrana i sve pobije, krugovi koji se koncentricno sire od avioncica ka spolja. Vremenom kako se protivnici ubijaju reb sa "specijalkama" ako se ne koristi postaje bas dugacak. Nikada necu zaboraviti kada smo poslednju kraljicu koja je neka muva (koja zauzima skoro ceo ekran na aparatu) potrosili smo samo na njoj 25 zetona posto moze da se povdedi samo kada se zaleti sa vrha na dno ekrana i pritom otvori rep koji na kraju ima malu kuglu u koju treba da se pogodi.

ako iko ima predstavu kako se zove igrica bio bih mu zahvalan da mi kaze.

inace kada seam se dotakao ove teme, koliko ste cesto isli u buvare kao klinci, i kakvi su vam utisci, ja jedino znam da od kada su srusili buvaru u bloku 45 da je HENNESSY u 62. vladao suvereno godinama i da su se tamo okupljale "opake face' kakmo srece da se danas opasne face igraju u buvarama
komunista je offline   Odgovor sa citatom ove poruke