Prikaz jedne poruke
Stara 20.11.2015, 12:42   #27
Marko93
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 3.097
Zahvalnice: 513
Zahvaljeno 679 puta na 573 poruka
Određen forumom Re: Koji Win umesto WIN XP

Citat:
bachi kaže: Pregled poruke
Ništa ja ne pričam napamet, pričam iz ličnog iskustva. Koliko ljudi mi je samo došlo jer je oberučke prihvatilo nadogradnju na desetku da bi posle toga nešto prestalo da radi. Da li je to grafička, drajver za touchpad ili jednostavno bsod-ovi, kako u kom slučaju.
Upgrade... nikad nije ni radio kako treba. (voleo bih da vidim gde pise da memory compression ne radi dobro na starijim procesorima ako moze? Hvala)

Citat:
Lex987 kaže: Pregled poruke
Nisu performanse razlog, vec drajveri za stariji hardver (vec je pomenuto). Prelistaj malo temu Win10, cak i oni koji imaju novije masine se cesto zale na probleme zbog drajvera. Jos jedna prednost sedmice je sto ima vise opcija za podesavanje (prilagodis sistem sebi a ne obrnuto).
Win10 je buducnost ali treba jos malo da se dotera, barem godinu dana (kao i svaki prethodni OS).
To sto raja ne ume da namesti drivere se ne moze voditi kao minus za Win10.. Ja sam ga savrseno podesio na laptopu iz 2007e, i Radeon X1000 grafici, za koju ne postoje cak ni zvanicni Win7 driveri, vec samo za Vistu.. I cak sam i odredjenim ljudima ovde na forumu pomogao da nameste, tako da ta prica ne pije vodu. I sve radi savrseno.

Citat:
LoneWolf kaže: Pregled poruke
"kompresija" RAM-a nema veze s mozgom
Wow, ubedio si me ovim, izvini sto sam ikad ista rekao..

A vi ostali, svi ste veliki strucnjaci bez ijednog argumenta..
Marko93 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke