Prikaz jedne poruke
Stara 24.8.2011, 20:04   #68
Mr.Simpson
Veteran
 
Član od: 7.11.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 822
Zahvalnice: 44
Zahvaljeno 189 puta na 157 poruka
Određen forumom Re: Android problemi

Citat:
HSVstoned kaže: Pregled poruke
Sta, ti ces da mi zabranis gde cu ja da postujem ?
Ko je pricao o zabrani? Ja se ne obracam nekom sa strane ili moderatorima vec direktno tebi! A ti sto nemas hrabrosti da rascistis prvo sam sa sobom a posle samnom o tome sta si postovao, to je tvoja mana.
Da mogu da te zabranim - uradio bih to, ali posto ne mogu, nazalost, mogu da ti protivrecim samo postovima koji ce biti kulturniji i pametniji od tvojih. Ovo nije ulica vec SK forum. Koji ja postujem. Osnovno pravilo svih foruma je da postujes druge clanove, bez obzira na bilo kakvu pripadnost. Da smo na ulici, pevao bi drugu pesmu.

Citat:
HSVstoned kaže: Pregled poruke
Koliko coveku treba da bude dosadno u zivotu pa da citira sve ovo...
Sta ima da mi bude dosadno? Tema nema ni pune cetiri strane! A i od kad je tvoj problem sta ja radim sa svojim vremenom? I ovako vise vremena provodis na ovom (i ko zna kojem jos) forumu od mene pa ja to ne vidim kao argument protiv tebe. Naprotiv, treba ljudi da te postuju sto doprinosis zajednici, a ne da pljujes po istoj.

Citat:
HSVstoned kaže: Pregled poruke
Uostalom kakve ti sad veze imas sa svim ovim?
Ovo je javni forum i imam pravo da postujem gde god mislim da treba. Nije ovo tvoja licna tema. Vidi se iz prve moje poruke u ovoj temi da sam hteo da ti pomognem, a ti si nevaspitan i nekulturan. Imas problem sa mojom izjavom "nemoj da postujes" a meni kazes isto? Pri tom se u Android razumem milion puta vise od tebe i iznosim ti ovde egzaktne tehnicke cinjenice bazirane na znanju i iskustvu, a ti od ovog foruma pravis spansku sapunicu.

Ako je tebi svejedno da li ce da te banuju ili ne, meni nije, jer je ovo jedini forum u kojem ucestvujem, ali kad vec niko nema zivaca/hrabrosti da ti protivreci, onda cu ja. Inace se ne bih mlatio ovde s tobom.

Citat:
HSVstoned kaže: Pregled poruke
Ajde paljba.
A ovo ti nije trebalo.
Mr.Simpson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke