tema: ArmA 3
Prikaz jedne poruke
Stara 19.6.2019, 11:58   #281
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: ArmA 3

Vanila + Apex. Što se podešavanja tiče isprobao sam apsolutno sve kombinacije i napredne stvari i ništa nije pomoglo.

Očigledno igra ima problem sa nekim delom moje konfiguracije i to joj je što joj je.

Ima vas mnogo kojima igra radi dobro - kapiram - ali meni sve osim nje radi dobro i stoga sledi zaključak da je ipak problem u igri a ne u mom računaru. Sad, to što se tu nešto ne "miriše" nije moja krivica već krivica developera, ako sve ostale igre od 1993. do 2019. na ovom kompu rade kako treba, uključujući i gomilu emulatora a pritom i radim sve i svašta što se posla tiče i maltretiram ga do besvesti i nikada ne crashuje a Arma 3 izaziva BSOD - mislim da je jasno da je problem u igri.

Kakav god da je problem u pitanju da crashuje samo igra ne bi bilo čudno ali ova igra ubije Windows bukvalno. Obzirom na to da imam tehničku pozadinu - meni deluje kao da dira delove VRAM ili RAM memorije koje ne bi trebalo da dira.
Kapiram da se ne "miriše" sa nekim hardverom ili drajverom ali ako sve ostalo radi kako treba, a radi, onda opravdanja nema.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke