Prikaz jedne poruke
Stara 6.2.2007, 12:05   #67
The mighty Boo
Veteran
 
Član od: 25.7.2006.
Lokacija: Ne vise na ovom forumu
Poruke: 1.181
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 258 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: Achtung, achtung!!! (lista RPG-ova)

Hvala svima, splet neopisivo glupih okolnosti sprecavao me je da ucestvujem u nasem seciranju RPG igara

Dark Messiah je kolko sam shvatio a valjda ne gresim akcioni RPG iz prvog lica (a kada sam ubacio Diablo, morao sam i ovaj crap), ako nema nikakvih RPG elemenata ili smatrate da je vise hibrid nego akcioni rpg ispravite me pa cu ga nogirati...

Voodoo_nbgd, izvini najdublje za disk ali kako sam ostao bez kompa i fax me pritisao celu stvar sam morao da napustim Sorry, jos jednom

Sarmatian, nisam mogao da ti odgovorim za NWN2 ali moje misljenje je sledece: (za NWN2 nemam masinu tako da sam ga de facto samo probao kod prijatelja)
Igra je dobra ali u to nije nikada ni bilo sumnje. Medjutim ponovo je u pitanju sezonski blokbaster, a ne igra trajnijeg kvaliteta. Potpuno je neshvatljivo da Bioware koji je otkrio kamen mudrosti RPG-zanra i doslovce umeo da od olova pravi zlato, vise ne koristi sopstvene recepte pri pravljenju igara, kao da najveci hitovi nisu izlazili kod njega nego ko zna gde. Ocenu koju je dobio, tu je i zasluzio, i svakako vredi da se proigra, ali ne verujem da ce generaciji nekadasnjih Interplay/Bioware igara biti izvor odusevljenja.

Corwin, pozdrav!
The mighty Boo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke