Prikaz jedne poruke
Stara 27.7.2009, 11:31   #11
makiem
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: SR 375, NV
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 308
Zahvaljeno 365 puta na 267 poruka
Određen forumom Re: Cooler Master Elite 332 ili Thermaltake WingRS sa Codegen 500w napajanjem?

E vi mi bas ocrniste napajanje (TM 420 w) . Zezam se, ja ga imam vec nekih 6 meseci i radilo je super. Jedino sam nosio jednom na reklamaciju kada je pustalo neki zvuk, kao plastika koja udara u ventrilator ( to u sustini i jeste plastika, providna koja se nalazi ispod ventilatora, sam bog zna zasto, i koja nije dobro pritegnuta pa se nekad cuje, vecina ljudi otvori napajanje i izvadi je ali ja nisam hteo zbog garancije...) Inace jednom sam bas hteo da stresiram komp i ostavio sam prime95 i ati tool (artefakt scanning) da rade istovremeno nekoliko sati. Kontam da jeovo maksimalno opterecenje kompa ( graficka max i cpu max, ako se ne varam) jedino sam zaboravio da zavrtim neki dvd i malo se zagrejalo ali tada je i procesor bio vruc i graficka je podigla temp tako da nisam bas siguran da je toplota poticala i od samog napajanja . Definitivno ne kazem da je super napanje (i ja kad skupim kintu uzecu neki cooler master original ili corsair, imao sam jedan bio je odlichan), ali do sada dobro se pokazalo (za tu cenu naravno)

Poslednja ispravka: makiem (27.7.2009 u 13:21)
makiem je offline   Odgovor sa citatom ove poruke