Prikaz jedne poruke
Stara 24.7.2009, 11:56   #7
Salito
Član
 
Član od: 8.10.2007.
Lokacija: Leskovac
Poruke: 309
Zahvalnice: 115
Zahvaljeno 30 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: Cooler Master Elite 332 ili Thermaltake WingRS sa Codegen 500w napajanjem?

Kao i 99% proizvodjaca kucista i Cooler Master dolazi iz Azije (Tajvan). Kao i sa svakom drugom komponentom, ako te zadesi dobar primerak, ima da radi extra, ako si baksuz, ima da te zeza i zeza, pa cak i da kupis Lian Li. Za te pare (5k) nema kucista koje mogu da uzmem u mom gradu a da ne idem po njega u drugi grad. Moje staro kuciste Aurora sa "400W" je radilo 3 godine sasvim OK sa starom masinom, onda sam kupio novu masinu, trebao mi je 24 pinski za MB, nisam kupovao kuciste, samo sam stavio codegen napajanje iz brize od 400W koja ima 20+4 pina za MB, radi kao car, ali mi je bucno i nema idealan protok vazduha (kuciste). Ovo kuciste (CM ELite 332) sam sa sve napajanjem video uzivo, tiho radi, ima ugradjenu 12icu pozadi, ja imam 12icu koju cu da stavim napred, napajanje se sasvim solidno (ja nemam quad core koji trosi 135W, grafu koja sisa 120W, 4 hard diska, 3 rezaca, 18 usb uredjaja i sta sve ne pa da mi treba napajanje realne jacine od 600W)
Moj cpu trosi 65W, grafa takodje, imam 1 hdd, 1dvd i za to mi sasvim zavrasava posao i staro codegen napajanje, ali mi treba kuciste sa boljim protokom vazduha mislim da coolermasterovo thermalmaster napajanje radi bolje od codegenovog koje trenutno imam.
But that's just me...
Ako budem ne daj boze imao problema sa napajanjem, saznacete. Pozz
Salito je offline   Odgovor sa citatom ove poruke