tema: TV serije
Prikaz jedne poruke
Stara 1.2.2023, 21:39   #6350
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom TV serije

Mislim da ta cela woke propaganda sama sebi pravi više štete nego koristi. Ja sam od kad znam za sebe bio za slobode izbora i ravnopravnosti svih vrsta. Ali kad tokenizuju sve živo sa random razbacanim crncima, azijatima i gejevima, razvijam polako odbojnost prema celoj toj priči koju nikada u životu nisam imao. Ne zato što imam išta protiv bilo koje od tih grupacija već zato što su napadni van svake mere i skloni da gurnu svoju ideologiju u svaku čorbu... Na način koji često vređa inteligenciju poput crnih vilenjaka, predstave u kojoj je mala Elsa azijat a kad poraste postane belkinja... Mislim, ko *ebe biologiju, prirodu i zdrav razum kada imaš ideologiju koju moraš da nametneš.

Primećujem isto osećanje i kod mnogih poznanika, pa evo i ovde na forumu. Razumem ja sve muke tog napaćenog naroda ali ovo nije način da dobiju bolji tretman. Naprotiv, šta god da žele da postignu ovakvim forsiranjem, gotovo sam siguran da će postići potpuno suprotno.

Izvinjavam se na ovom off-u, ali takvo je vreme da se priča o novim serijama i filmovima teško može razdvojiti od ove priče.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke