tema: Nba 2k16
Prikaz jedne poruke
Stara 25.9.2015, 20:53   #153
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k16

Citat:
SportsGamer kaže: Pregled poruke
^Mogao si malo delove od videa da postavis ovde,da vidimo kako to izgleda na pc.
Aj probacu da snimim nesto na brzaka i da postavim.

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Upitaše me na Steam-u jesam li siguran za refund, te se ponovo iznerviram i kažem im da neću. Iznerviram se još više i prokleti Gigatech SA-120 sa FF katapultiram u kantu za otpatke. A onda još više popeezdim da sam seo u auto i zapalim do Gigatrona i kupim neki prokleti Genius gamepad za malo manje od 2.000. Dođem kući, a ni on ne fercera. A drajvera ni za lek. Došlo mi da samog sebe patosiram šamarima. Ipak, nekako sam se akao i konačno uspeo da mapiram tastere na prokletom gejmpadu. Startujem igru, sve radi kao sat, nigde stuttera, zvuk glasan bije kao lud (za razliku od 2K15) iz aviona se vidi da je bar tri puta bolje od 2K15. Poćnem neku utakmicu i svađu sa tasterima, te me i najgori dunsteri peru kao od šale. Da ovo ima mapiranje tastature sada bi se kupao u salivaciji, a ovako delujem kao najgori mogući početnik. Užas...
Koliko je vama trebalo da se naviknete na gejmpad posle tastaturisanja?? Nešto ne bih da se satima (a još manje danima) akam ovo ovoga, a da i dalje delujem kao NBA 2K noob.
Pa rekoh ti da skines x360ce i raspakujes u main folder igre. Samo startuj x360ce.exe i naci ce drajvere i radice kao xbox kontroler. Isto kao na ovom videu samo za nba.

slicno


http://www.x360ce.com/

Sem tog stutteringa, koji se sad javlja u ponavljanju nekih akcija izmedju cetvrtina, igra je prilicno dobra. Ai je bas bas bolji, dosta faulova, nema sad bas toliko skokova u napadu od strane protivnika i sve nekako deluje fluidnije. I zvuk je stvarno dosta jasniji nego u 2k15.

Poslednja ispravka: Sakiboj (25.9.2015 u 21:30)
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke