Prikaz jedne poruke
Stara 28.12.2007, 20:51   #146
next
Veteran
 
Član od: 17.8.2006.
Lokacija: Varvarin (Caught somewhere in time...)
Poruke: 868
Zahvalnice: 915
Zahvaljeno 212 puta na 114 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku next Slanje poruke preko MSN-a korisniku next
Određen forumom Re: Zastita i odrzavanje racunara

Citat:
Dimo kaže: Pregled poruke
Ne treba nista, sve si oblasti odlicno pokrio, i uz redovno azuriranje nece biti problema. Pohvalno je sto si izabrao Your Uninstaller kao alat za deinstalaciju aplikacija u Windowsu, ja sam ga koristio u verziji 2006 i odlicno je obavljao posao, deinstalira aplikacije u tri koraka, temeljno cisti njihove ostatke, brz je i jednostavan. Predpostavljam da je verzija 2008 jos bolja po tim pitanjima.
I meni je zapao za oko IObit SmartDefrag, ali nikako nisam mogao da ga downoladujem sa maticnog sajta, nema teorije da je mogao da mi iskoci prozor sa downloadom, pa sad da sam cekao do ujutro. Na kraju, morao sam da se okrenem drugom resenju, Defraggleru, po preporuci jednog clana sa ovog foruma. Djeluje ok program, s tim sto je do kraja uproscen i nema niti jednu naprednu opciju (stavise, skoro i da nema nijedne opcije sem Analyze i Defrag..).
A el koristio neko PerfectDiscDefrag???Chuo sam razne pohvale o opciji Smart Defrag,koja navodno super defraguje a i slaze fajlove,ono istorodne zajedno,najvishe korishtene najblize itd...
next je offline   Odgovor sa citatom ove poruke