Prikaz jedne poruke
Stara 11.2.2022, 21:43   #105
Zuti Bar
Starosedelac
 
Član od: 9.12.2010.
Poruke: 1.516
Zahvalnice: 188
Zahvaljeno 333 puta na 206 poruka
Određen forumom Re: Kupujem Prodajem

Nisam imao sreće sa sajtom. Sajt ima znatno više oglasa nego neki drugi koje sam koristio ali je broj ljudi voljnih za saradnju srazmjerno manji. A i ovi sa kojima sam se čuo samo bi da uvale (loš) proizvod. Konkretan primjer ukucam "Sega", 90% oglasa jeftine kineske kopije. Pitam da li može da mi proda i kertridž sa više igara (koji se nalazi na slikama oglasa pored konzole) na šta on začuđen da su igre već instalirane u konzolu, ne treba mi! A istina je (do čega sam došao istraživanjem, nikad mi ne bi rekao) da u konzoli imaju svega 4 igre od kojih je samo 1 prava Sega igra (Sonic the Hedgehog). Ostalo su neki asteroidi i slične gluposti. Prodavc će reći da ima 300 igara. Nikada ne bi upozorili da se te 4 ponavljaju po nekoliko puta. Na kertridžima (ne prodaju ih!) imaju takođe 4 igre i pored toga što može pisati kako ih je 1000. To su ipak mega Drive naslovi i nisu isti kao oni sa konzole. Da ne pričam koliko je kvalitet konzole očajan. Prodavaca igara u Beogradu ima svega nekoliko na par desetina prodavaca konzola ( ne računam originale za koje traže i do 10k dinara). Pokušao sam ih kontaktirati. Nisu se javili. Pa čemu onda sama konzola?

Poslednja ispravka: Zuti Bar (11.2.2022 u 22:37)
Zuti Bar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke