Prikaz jedne poruke
Stara 15.9.2020, 17:58   #46
Arcibalde
Veteran
 
Član od: 2.8.2010.
Poruke: 581
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 86 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Crusaders Kings III

Mjok sve je default. Dzaba sada da saljem odavno je to overwrite-ovano, tatko je upokojen ihaj Ne, nego mi je ceo taj sistem sa titulama sasav Ne znam da li je to stvarno bilo tako ali u ovoj igri Baron je Bog Otac Polovina novca kojeg dobijas (makar ja trenutno) dolazi od 8 poseda, konkretno zamaka jelte, koji su u stvari Baronije u okviru Grofovija. Trecina Levija (jbt koji cudan naziv prvi put sam se u ovoj igri susreo sa njime) dolazi iz tih Baronija.

Nego, sistem mi je cudan zato sto ti mozes da imas titulu Vojvode ali da licno ne drzis Grofovije u okviru te titule i ti nemas nista, mislim imas 25% Levija i 15% taksa... Odnosno onaj baja koji drzi te tri Grofovije (tehnicki baroniju sa zamkom u sve tri) je jaci od tebe , nekako mi je to ono, uvrnuto


Moram im odati priznanje da svet izgleda poprilicno zivo. Vladari se medjusobno sibaju sve u sesnaest, gledam kako se ovi malcki grofovi mlate medjusobno, neke Vojvode idu u Sveti Rat protiv nevernika pa malo svrljaju po kontinentalnom delu Evrope. Odusevio sam se kada sam provalio, trenutak kada sam od Viteza stvorio Vazala pa mi je njegov prozor sa karakteristikama bio otvoren, da cim nekome dodelis zemlju a pre je nije imao odmah dobije svoj Lifestyle odnosno NPC Vazali postanu jednaki igracu.
Arcibalde je offline   Odgovor sa citatom ove poruke