tema: Top Spin 2
Prikaz jedne poruke
Stara 26.4.2009, 22:01   #17
miticfam
Veteran
 
Član od: 10.12.2006.
Poruke: 689
Zahvalnice: 209
Zahvaljeno 110 puta na 74 poruka
Određen forumom Re: Top Spin 2 pitanja

Citat:
stalker42 kaže: Pregled poruke
Instalirao sam igru pre dva dana i bukvalno ne spavam i ne jedem koliko sam se zarazio. Fenomenalna igra za koju ja imam nekoliko pitanja pa ako neko zna odgovore...

1. Postoje li neki trik udarci koji te ne uce treneri u karijeri.

2. Kako da odbranim servise protivnika (skraceni, fels itd) i kako da ih izvodim (felseve pogotovu) posto svaki mec dobijem po bulji jedno dvadesetak asa.

3. Kako je moguce da neko ko je na listi 112 i jedno dvadesetak mesta iza mene ima deset puta bolje karakteristike i zlatne i bele i kakve god zvezdice?

4. Sta bi bilo svrsishodnije da se radi? Treniranje ili stalno igranje na turnirima. JEdno potire drugo. Ako stalno igram ne mogu da se budzim a ako treniram propustam i pare i turnire i srebrne zvezdice i vreme ide li ide...

?????????
1. Ne
2. Vezbaj, ako hoces relanu simulaciju ne mozes da uhvatis nemoguci servis
3. Kakve sad to veze ima??? I u pravom tenisu mnogo bolji igraci su na nezasluzenom mestu, a ti ces ionako da potuces federera,rodika i ostale sa 10 puta manjim statistikama
4. Imas samo 6 sezona fore, posle je kraj tako da igraj vazne turnire, sto pre pocni da igras grend slemove, igraj samo masterse i slemove ostalo vreme trening
miticfam je offline   Odgovor sa citatom ove poruke