Prikaz jedne poruke
Stara 13.12.2020, 15:55   #2578
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Leonida kaže: Pregled poruke
- Toliko su smarali o tim Life Paths a razlika izmedju njih je bukvalno jedna misija koje traje mozda par minuta, i to sto na svakih par sati imate jednu opciju za dijalog koja je unikatna za taj Life Path, i to je to. Krenuo sam sa Nomadom pre svega zbog imerzije, jer ni sam lik do tada nije bio u NC. Ocekivao sam da cu se par sati vozikati po Badlands, raditi misije za frakcije tamo pre nego sto cu otici u grad po prvi put ali sipak... Posle neke dve minute ste vec u gradu i life path misija je gotova.
I ja sam to mislio. Malo drugačiji početak, upoznaš Džekija na različite načine, a onda sa njim u onu klasičnu prvu misiju traženje one žene pa od tada sve isto.

Ali ipak nije tako. Kretanje misija je drugačije - kao Nomad ideš jednom linijom upoznavanja likova, kao Street Kid ideš drugačijom i drugačijim situacijama. Znam jer sam igrao par sati kao Nomad, a onda počeo kao Street kid. Kao Street kid nisam video pola likova koje sam upoznao kao Nomad. Još ako uradiš upgrade prvih stvari, imaćeš više mogućnosti u dijalozima gotovo od samog početka.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke