Prikaz jedne poruke
Stara 9.2.2014, 17:33   #3
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: Windows 8.1 i problem sa Nvidiom. Spasavajte!

Citat:
Stefan 5 kaže: Pregled poruke
Izbrisi driver sa display unninstallerom a zatim skini najnovije sa guru3d.com
Odradio sam posao sa display unninstaller. E sad da skinem driver za moju graficku. Nasao sam GeForce 332.21 WHQL ali na njihovoj stranici je samo za desktop racunare. I na toj listi ne postoji 540M. Da li da skinem taj driver ili neki drugi?

I skinuo sam PhysX najnoviji, al cu ga instalirati cim instaliram pravi drajver.

P.S. Koja je razlika ako skinem isti driver sa Guru3d sajta i Nvidinog sajta?
-------------------------------------------------------------------------------

P.S. Instalirao sam Nvidia driver sa njihovog sajta (332.21-notebook-win8-win7-64bit-international-whql) i sve radi fenomenalno. Nisam vjerovao da ce ovo uspjeti Stefane hvala ti!

Jos jedno pitanje da ne bih otvarao novu temu. Da li trebam instalirati jos koji driver za bolji rad laptopa? Znam ranije instalirao bih Driver Solution Pack-a i ponudio bi mi da instaliram neke drivere za Intel procesor. Posle toga neke igre radile bolje, al cuo sam mnoge kritike od strane clanova SK foruma za DPS. Kako instalirati najnovije drivere za procesor i ostalo?

I jos jedno pitanje. Posto laptop mi se zagrijava zbog igranja igara i dolazi do gasenja laptopa da li je ikako moguce to resavanjem nekim podesavanjem ventilatora? Na programu MSI Afterburner ne mogu nista podesiti za brzinu ventilatora. Cinimi se da cak ni u BIOS-u nema. Ali prilikom paljenja laptopa cuje se bas jak zvuk ventilatora i moze se osjetit bas jako duvanje. Ali to se desi samo kada se laptop zagrije i restartuje se pa prilikom paljenja. Vise ne povecava njegovu brzinu nego samo standarno. Evo sta DPS nudi:


Poslednja ispravka: Isko (9.2.2014 u 18:44)
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke