Prikaz jedne poruke
Stara 16.10.2013, 21:48   #351
bata_kameni
Član
 
Član od: 2.11.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 98
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

Citat:
Sladjan85 kaže: Pregled poruke
Pa tako je oduvek bilo. Za ljude koji koriste auto-snipe se kaze da su "noob" ,"bots" itd itd... Vrlo retko vidim i u 1.6 i u CS:Go da neko koristi auto-snipe. U principu nema nista lose, ali neko nepisano pravilo je da se ta puska ne kupuje, isto kao sto je bilo nepisano pravilo da niko kod kantera ne kupuje onaj stit. Zato te "Prozivaju".
Pa, ja, prijatelju, i jesam noob za sada, tako da nemam šta ni da se ljutim. Mislim, nisam nešto posebno loš, za manje od dve nedelje skupio sam skoro 300 headshot-ova (od toga skoro 50 sa AWP-om; mada sam sa dotičnim i dalje priličan papak), a to su uglavnom ljudi koji su debelo bolji od mene (što je u principu super za mene, u smislu učenja), tako da nisam skroz za bacanje, ali ni izdaleka nisam ko ti bolesnici* neki sa kojima se povremeno kidam (sve je to uglavnom moja ili tvaoja generacija, reklo bi se po glasovima koji se povremeno čuju, samo što oni nisu "bežali sa časova kao ja), niti je realno očekivati da budem, tako da ja za sebe držim da sam još uvek noob.

Apsolutno nebitna stvar u suštinskom smislu.

* Mislim bolesnici u pozitivnom smislu.

(BTW, kao što već napisah, prestao sam da koristim SCAR u okršajima sa drugima i prešao sam na AWP.)

Citat:
WhenDarknessFalls kaže: Pregled poruke
Da, tako je. Najbolje ti se isplati da skupljas te sanduke, prodaju se valjda za 0.10e, skupis gomilu, prodas i uzmes neki skin koji ti se svidja. Ili se samo trejdujes na kraju krajeva ....
Genijalno! Fenomenalno. Mnogo bolje. Hteo sam da dam 400 dindži za ta dva ključa, ali mi ne pada na pamet da dajem po 200 dindži za svaki (i pri tom dobijem ko zna šta). Još bolje. Kad se nakupi koječega biće dovoljno da se to zameni za tih par komada koji mi se sviđaju i kraj priče
bata_kameni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke