Prikaz jedne poruke
Stara 14.5.2018, 18:24   #5
Exodius
Novi član
 
Član od: 16.7.2015.
Poruke: 10
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 3 puta na jednoj poruci
Određen forumom Re: Poklanjamo beta ključeve za World of Warcraft: Battle for Azeroth

1. Da ste mi ovo pitanje postavili pre 2 godine i par meseci, rekao bih Wrath of the Lich King zbog toga što smo konačno dobili završetak priče vezane za Arthasa započetu u WarCraft-u III. Sada, najomiljenija ekspanzija mi je Legion samo zbog toga što su objasnili priču oko Illidana i dali nam do znanja da on nije bio tipičan zloća već "haotični dobrica" koji je kršio sva pravila da bi se dokopao moći i odbranio Azeroth od Sargerasa i njegove beskrajne Legije demona. Plus, konačno smo dobili da igramo kao Demon Hunteri a Illidan je vaskrsao i možda ćemo ga videti ponovo u nekoj budućoj ekspanziji.

2. Na kome god realmu sam počinjao da igram, uvek sam imao Human Warlock-a... Ima nečeg interesantnog vezano za to da si neko ko poseduje neverovatnu moć vladavine nad čarolijama i vradžbinama čiji je izvor Fel a pritom komanduješ gomilom demona koji čine ono što im ti narediš. Takođe, Warloci su uvek prikazani kao karakteri koji poseduju moć i nisu uplašeni da je iskoriste u svoju korist.

3. Najzabavniji događaj se desio u periodu na samom početku mog uplovljavanja u World of Warcraft tokom TBC ekspanzije. Kao neko ko je WarCraft igre igrao sa cheatovima samo zbog price, pojima nisam imao o tome koji su statovi prioritetni za moju klasu koja je, pogodili ste, bila Warlock. I dan danas se ortaci, sa koji sam igrao tada, sprdaju samnom u maniru "Šta bre on zna. Nema on pojima. Nemoj njega da pitaš, on je nosio Warriorov mač od kako je došao na max level dok nije dobio Sunfury od Kildžejdena".
Hvala bogu pa se moje znanje drastično poboljšalo što se tiče tog aspekta igre.
Exodius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke