Prikaz jedne poruke
Stara 14.5.2018, 7:55   #3
Existenz1985
Novi član
 
Član od: 8.5.2018.
Poruke: 1
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Poklanjamo beta ključeve za World of Warcraft: Battle for Azeroth

1. World of Warcraft: Cataclysm. Do ove expanzije wow je jos uvek bio onaj stari wow, sa ne tako puno izmena u svim sferama.

2. Night elf - Priest. Izbor na "najt elfa" je definitivno pao zbog filma Gospodar prstenova i Legolasa. A priest, shadow je u prvim verzijama igre bio opasan ubica, a i hiler je uvek potreban

3. Dugo godina sam igrao WOW, od njenog izlaska pa narednih 6-7 godina i naravno sa Diabla 2 sam presao na WOW, kao i svaki ljubitelj Blizzarda. Da ne duzim, imali smo klan (REUNION) uglavnom igraci iz Hrvatske, jedan Bosanac, par Engleza, Holandjana i nas dva Srbina. Raidali smo od 20-24h svaki dan, to su bili 25man raidovi, ali jedan dan raid se oduzio do kasno u noc i ja sam jednostavno umoran zaspao za racunarom. Pritom, blokirao ceo raid jer ne mogu da me uklone i tek nakon pola sata kada je account otisao u afk fazu server me kickovao i drugari su mogli da ubace novog hilera. Da ne pricam sta je sve bilo sutradan kad sam dosao online....
Existenz1985 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke