Prikaz jedne poruke
Stara 18.4.2013, 0:25   #118
setac
Novi član

Član od: 16.4.2013.
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Ja i Linux (vaš prvi kontakt)

prvi gnu linux koji sam stavio na komp je bio neki iz mikro novina za koje sam tada dao ceo dzeparac cak se i ne secam koji je bio i razocarenje nije mi radilo pola stvari ,a u stvari tako sam se samo tripovao jer sam jos bio glupi i zatuc..win korisnik.Posle malo citanja na netu skinem neki tamo Ubuntu i odusevim se sve radi ito odlicno i jos se napalim ej linux imam ja sam haker itd fore u to vreme.Onda dodjem do 10.04 i ne radi mi usb internet ja se razocaram i odem na fedoru a ona lepa kao manekenka ali archos wifi kartica mucak i ja je odmah gparted unmount itd..onda opet 10.04 skapiram sta i kako da sredim jos kad sam nabacio cairo dock ej vasionski brod ko je vido moj desktop i od tad do sad Ubuntu 12.10 na jednom a na drugom 13ica ,a za poneti Slax sa puno modula da se ne smaram kad sam na nekom win pc kod ortaka ili negde drugde mada probao bih Arch evo bas ga przim na usb pa da ga stavim ako moze na flesku od 32 gb a moracu jer vidim da je filozofija kao moja i ovaj i to free aj od mene!
setac je offline   Odgovor sa citatom ove poruke