Prikaz jedne poruke
Stara 26.6.2020, 12:14   #1165
Vlajk@
Veteran
 
Član od: 16.3.2015.
Lokacija: epicentar
Poruke: 813
Zahvalnice: 830
Zahvaljeno 246 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Exia kaže: Pregled poruke
Neće biti čudno ako i ova igra zglajzne u 2021. Imaju dosta posla a svega četiri/pet meseca, ovo prikazano deluje prilično mlako
Nece zglajznuti, ne smeju to da urade ali da ce biti u 2021. neki mega patch kao sa Witcher 2 i Witcher 3 to sigurno.

Slazem se, meni isto ovo deluje prilicno mlako i nekako vec vidjeno sve. Zaista mi nije janso cemu se ljudi odusevljavaju?! Ona ruralna sredina u pustinji, konkretno kada prolazi pored onih par kucica, izgledaju genericno i na keca se vidi da se aseti ponavljaju - eto na primer ta scena mi deluje za klasu nize u odnosu na GTA5 koji je izasao 2015. godine.

Ok. voznja i ponasanje automobila opet deluje losije od GTA5. Ovde se kola ponasaju kao da klize po pisti a ne po ******* asfaltu koji je polu raspadnut, prelazi preko rupa i neravnina bez da se ono drmuckaju i slicno. To mi oped odaje pomalo generican osecaj (verovatno je drugacije dok se igra).

Karakteri previse plasticni, kao sto vec neko pomenuo, nista tu nema next-gen po meni.

Napucavanje, meh! Nista spektakularno, kako dizajn oruzja tako i osecaj. Nisam video nigde onu famoznu destrukciju okoline, opet CONTROL je tu postavio standarde.

Glasovna gluma mi takodje nije na nivou RockStar igara, narocito glavni protagonista. Jeste bolji nego onaj nesretnik u Fallout4 ali opet losije od GTA i RDR2.

Kao sto su pomenuli, ljudi koji su igrali, ponasanje NPC-a je rudimentarno i nije ni primaci onom iz RDR2. Nista ni tu nema next gen, iako su to obecali. Jedan lik navodi primer da su smanjili broj karaktera na ulicama i da ne izgleda kao na onom prvom trejleru kada izadje iz zgrade na ulicu gde prolaze stotine pesaka. Takodje, sto se toga tice, navodi se i to da kada se udje u kola broj NPC-a i automobila se toliko smanji da ulice postaju prazne - oni koji to nisu primetili su samo rekli da igra radi bolje u toku voznje sto dokazuje da su pribegli tom jeftinom resenju "skresi Mle sve sto mozes jer na starom Xboxu i PSu mora radit'".

Detektivska sekvenca koju su klasicno pokrali iz Detoit:Become human ovde je uzasno implementirana, mnogi su se zalili na to, a ovi iz CDPR se u streamu ponasaju kao da su izmislili toplu vodu. Vau!

Ima tu jos dosta detalja koji mi se ne svidjaju. U sustini previse je ovo "ishajpovano" i lepo bi bilo kada bi svi malo spustili loptu i racionalnije/objektivnije posmatrali.
Vlajk@ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Vlajk@ na korisnoj poruci:
Shonkas (26.6.2020)